ФорумФорум  ГлавнаяГлавная  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

Поделиться | 

Реставрація Карпат-2 1988року(Філа) "ПРОЕКТ ЗАКРИТИЙ"

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
ДіД ФіЛиЧ

Дата регистрации : 2012-09-21

СообщениеТема: Реставрація Карпат-2 1988року(Філа) "ПРОЕКТ ЗАКРИТИЙ"   Вт 20 Ноя 2012, 09:42

Всім привіт! хочу розказати про довгу реставрацію своїх Карпат 2

Колись дістався мені такий конструктор:

Подивившись на шильду побачив що там вибитий 1988рік, і напис ЛМЗ 2.161-01, отже в підсумку мають бути Карпати-2, хоча маятник на цих Карпатах кріпиться двома болтами, як на Карпатах-1 і фара теж як з Перших Карпат, але бак вже йшов без круглих накладок на бак, отже можна зробити висновок, що в мене перехідна модель і вона має бути:
з круглою фарою(яка є) мотором V-50(бо ЛМЗ 2.161-01, а саме о1 означає що двигуни йшли з ручним перемиканням передач) колір буде такий як і був, називається він "корида" також Карпати мали хромовані крила і багажник!

Почну з того чим я собі більше всього парив голову, це пошук деталей які я вкинув після купівлі цього "конструктора" в загальну купу з іншими деталями)) треба були запчастини з маркуванням кінця 87,88, і початку 89року, це було геморно, але це ж реставрація!

ось і маємо:
"Катафотки")  (12 88)

Бензо-кран (12 88)

Звуковий сигнал (01 89)

Комутатор (03 89)

Жабка (12 87)

Спідометр поганенько видно, але там (12 87)

Стапарик (87)

І це ще не все, ще треба буде зафоткати рік на перемикачах світла і т.д. на рулі+ роки на лампочках і на фарі, на сидінніSmile  

Колеса: повезло зі станом хрому і барабанів, вони не були побиті! в середині барабанів було таке:

те саме і з кришками:

Колеса і кришки були не в дуже файному стані..

Але я над ними довгий час працював) і от що вийшлоSmile
Відполірував барабани, хром, купив нові підшипники(Made in USSR) і спиці!

Там де були сильно зношені місця під підшипники я їх керном обробив і підшипники сіли з "натягом"Smile

Місцями на хромі видні подряпини, але це все від фотіка, їх буду вже на зібраному мопеді прибирати спец.полірувальними пастами!
Камери(не клеєні і не діряві), резинка на обод, покришки(з майже новим протектором) всі в гарному стані СРСР!
Над ними я теж чаклував, щоб надати нового виглядуSmile

Далі буде...
[i]

Последний раз редактировалось: ДіД ФіЛиЧ (Вт 19 Янв 2016, 14:26), всего редактировалось 2 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
ДіД ФіЛиЧ

СообщениеТема: Re: Реставрація Карпат-2 1988року(Філа) "ПРОЕКТ ЗАКРИТИЙ"   Пт 23 Ноя 2012, 23:10

Купив найважливіші запчастини, які так довго шукав!!!

ДіД ФіЛиЧ

СообщениеТема: Re: Реставрація Карпат-2 1988року(Філа) "ПРОЕКТ ЗАКРИТИЙ"   Вс 01 Мар 2015, 02:23

мертва тема як і проект.. давно тут нічого не робив.. та і у реальному житті я з цими Карпатами так нічого не робив крім пошуку на них запчастин і полірування запів..

зараз думаю чи їх повністю продати по запчастинах чи взятися за проект яким мені більше по душі:

ранні Карпати 1(перших випусків 61року з Ш58 або Ш62)
ранні Карпати 1 Спорт..

цей проект куди цікавіший, що скажете друзі?

SUP-2101
Привидение с моторчиком

Дата регистрации : 2012-09-19

СообщениеТема: Re: Реставрація Карпат-2 1988року(Філа) "ПРОЕКТ ЗАКРИТИЙ"   Вс 01 Мар 2015, 07:52

Нет препятствий патриотам! Если есть желание, то надо делать. Нащет распродажи незнаю, вдруг что пригодится?

СообщениеТема: Re: Реставрація Карпат-2 1988року(Філа) "ПРОЕКТ ЗАКРИТИЙ"   Пн 07 Сен 2015, 20:00

так, давненько тут не писав.. вирів закрити цей проект.. не бачу у ньому ніякого сенсу..(
вирішив все що збирав на ці Карпати за 4 роки просто взяти і розпродати.. але мрія до кінця не втрачена, можливу допоможу одному знайомому відреставрувати Карпати 1 Спорт) так що все не втрачено)
SUP-2101
Привидение с моторчиком

Дата регистрации : 2012-09-19

СообщениеТема: Re: Реставрація Карпат-2 1988року(Філа) "ПРОЕКТ ЗАКРИТИЙ"   Пн 07 Сен 2015, 23:16

Может не делать ортодоксальную реставрацию, а слепить сборную солянку и пусть бегает?

СообщениеТема: Re: Реставрація Карпат-2 1988року(Філа) "ПРОЕКТ ЗАКРИТИЙ"   Вт 08 Сен 2015, 07:47

SUP-2101 пишет:
Может не делать ортодоксальную реставрацию, а слепить сборную солянку и пусть бегает?
У мене вже є 2 солянки з Риги 13 і Верховини 4.. так що не бачу у цьому сенсу..
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Реставрація Карпат-2 1988року(Філа) "ПРОЕКТ ЗАКРИТИЙ"   Сегодня в 10:28

Реставрація Карпат-2 1988року(Філа) "ПРОЕКТ ЗАКРИТИЙ"

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
www.oldmoped.in.ua :: Наша техника :: Реставрация-